środa, 20 sierpnia 2014

Baletnica część 1 :) Wreszcie post lalkowy :D

Niewiele osób wie, że Julita jest utalentowaną baletnicą:

 Julita tańczyła, aż tu nagle rozległy się oklaski...


ciąg dalszy nastąpi :)
Sesja była zrealizowana już bardzo dawno temu, ale nie chciało mi się dodawać "dymków" z dialogami :) A że teraz nie mam czasu na długie przygotowania do sesji więc wreszcie dodałam teksty i w następnym poście będzie druga część opowiastki :)
A co u nas? Ja czuję się dobrze, ale zobaczymy co powie jutro lekarka. Może wreszcie będzie widać czy to chłopiec czy dziewczynka, bo to już 20 tydzień, ale ostatnio dziecko schowało swoje miejsca intymne za pępowiną, więc nic nie było widać na USG :D
A w domu remont drugiej części domu - pokoju dzieciaków i naszej sypialni. Już wylana pierwsza warstwa na podłogi, a w poniedziałek mają przyjść panowie od wierzchniej maszynowej warstwy, więc się mój Mężuś będzie musiał streszczać i w weekend położyć styropian i nowe kable na ścianach.
Synuś ma jeszcze tydzień laby, a od 1 idzie do nowego przedszkola - chyba już się nie może doczekać :) Byliśmy 2 razy na dniach adaptacyjnych i nie chciał wracać do domu, więc nie mam się co martwić, bo będzie dobrze. Tym bardziej że mam teraz swój samochód i będę miała jak go wozić i odbierać. Tato kupił mi staruszka Uno, może nie jest najsuperaśniejszy, ale najważniejsze że jeździ :)
No i to na razie tyle :)

7 komentarzy:

 1. Hello from Spain: I'm glad your perfect pregnancy. Great pics. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ wygimnastykowana lalunia :) bardzo piękna, pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo pomysłowe pokazanie ruchu! Świetnie to wyszło i chętnie obejrzę ciąg dalszy. Zyczę Ci zdrówka i wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 4. zagifowałam się :) fajnie że się Wam podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sympatyczna historyjka, czekam na dalszy ciąg... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. gify to fajna sprawa - chyba poproszę mą latorośl o pomoc...
  a Julita jest piękną choć jak widać kochliwą tancerką...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...