środa, 21 grudnia 2016

Wesołych Świąt!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim dużo zdrowia, szczęścia i miłości :)
Taki wirtualny plakat zrobiłam sama, dzięki tutorialowi Mamy w domu - tam jest trochę inna tematyka, ale zasada ta sama :)
No i mam jeszcze do pokazania dwa sznury tureckie - byłoby więcej, ale mój Maluch odrzucił smoczka (bo przegryzł w nim dziurę, a nie zdążyłam kupić nowego :) i razem z tym porzucił zwyczaj spania w dzień, no i wogóle mi się zepsuł ze spaniem - jak się czasem kimnie w drodze do przedszkola po Starszaka to idzie spać koło 22-23, a jak się uda że nie przyśnie to dopiero koło 21. W dodatku w nocy jak się obudzi to drze się jak wariat (chociaż mojemu małżonkowi to nie przeszkadza - chrapie dalej...) i nie daje mi się wyspać... Może w Nowym Roku się naprawi :D
Pomarudziłam, a teraz już moje turki:

 Ten jest z dodatkową zawieszką na łańcuszek, bo jak skończyłam sznur to się jeszcze znalazło kilka koralików, które się zapodziały :) - przypięłam ją do bransoletki, żeby tym razem mi się zawieszka nie zapodziała :)


 Ten bursztynowy poniżej to naprawdę jest sznur turecki, chociaż wygląda trochę jak gąsienica, bo zrobiłam go z kamiennej sieczki i zwykłych koralików. Jeden i drugi mają przedłużki z kulek, bo trochę mi zabrakło tych większych koralików i kamyków, a szkoda mi było je pruć. Ale z pomocą przyszła mi kochana Qrkoko, na którą zawsze można liczyć :) Dziękuję :)
Oczywiście moje sznury zgłaszam do kolejnego etapu zabawy u Reni i Justynki :)
Kolejne dwa sznury czekają na wklejenie i trzeci nanizany czeka na zrobienie. Na  drugiej nici mam niedokończonego smoka i resztki White Funky Orchid czekające na zrobienie ich w kule. Także może jeszcze w tym roku zdążę je zrobić :) Wesołych  Świąt! :)

13 komentarzy:

 1. Mirko! Również Życzę Ci Wspaniałych i Radosnych Świąt - a Sznury Śliczne - Pozdrawiam Gorąco

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech w święta w Twym domu zagości
  mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek.
  Niech przez cały rok nie braknie miłości!
  Przesyłam uściski i biały opłatek życzy Anulek

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne biżutki Mirko.
  Dziękuję za życzenia i Tobie również życzę wspaniałych i spokojnych świąt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne te bransoletki, szczególnie czarna wpadła mi w oko;)
  Tutek zapisany, moze przez święta uda mi sie go przećwiczyć
  Serdecznie dziękuje za życzenia i również życzę Tobie i Twoim najbliższym radosnych Świąt i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Na te Święta co nadchodzą, życzę szczęścia i radości, niech Cię ludzie nie zawodzą i niech miłość w sercu gości.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam bursztyny więc zdecydowanie faworytką jest dla mnie ta druga turczynka;-) Pięknych Świąt dla Ciebie i całej rodzinki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wesołych Świąt !! I więcej czasu na zajmowanie się swoją pasją plastyczną w Nowym Roku czyli żeby Maluch dał żyć, hehe. Wiadomo, że jest najważniejszy ale nie jedyny! :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego najlepszego i dobrych, spokojnych Świąt!
  Piękne prace a Maluszek na pewno da się Mamie niedługo wyspać :)))
  Pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ,bardzo dziękuję za piękną karteczkę-pozdrawiam Ela

  OdpowiedzUsuń
 10. Radosnych i Pełnych Miłości Świąt !!! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Śliczne, zwłaszcza bursztynowy! Co prawda już końcówka Świąt, ale mam nadzieję, że jest wesoła i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wesołych Świąt na koniec świąt. Ale nad sznurami to muszę się pozachwycać, są cudne, a ten z sieczki to już mistrzostwo świata (mam trochę takich koralików, więc czas na próby). Piękne prace. Pozdrawiam serdecznie i czekam na zapowiedziane dalsze koralikowe prace :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...