poniedziałek, 19 czerwca 2017

Moja Siostra jest dorosła...

Tak właściwie to już dawno skończyła 18 lat, zdążyła też już wyjść za mąż, no a teraz kończy studia... Z tej właśnie okazji zrobiłam dla niej karteczkę - znów w hafcie matematycznym, bo raz że mi się podoba, a dwa jest szybki do zrobienia i przy tym efektowny :)
Wzór wydziurkowałam sama na podstawie znalezionego gdzieś w necie zdjęcia. Bardzo mi się spodobał ten biret i najpierw myślałam żeby go wyszyć dla pań z przedszkola, bo mój Starszak w tym roku opuszcza mury przedszkola i idzie do szkoły. Ale zmieniły mi się plany i robię sowy dla pań, a dla Siostry też podpasował ten wzór jak znalazł :) Uwielbiam zapach bzów... Te nie są z mojego ogrodu, ale pachniały cudnie przy każdym wejściu do pokoju... ahhhh.... Mój największy bez na ogrodzie miał w tym roku 7 kwiatów :)
Jestem już po bardzo gorącym okresie związanym z organizacją Dnia Dziecka i zawodami sołeckimi, ale nie mam czasu Wam tu wszystkiego opisać, bo muszę się pakować - jutro jedziemy na (chyba zasłużony) odpoczynek nad morze, więc odezwę się jak wrócę :) Pozdrawiam serdecznie i do napisania :)

8 komentarzy:

 1. Mirko! Karteczka jest Cudowna i odpowiednia do okazji - Pozdrawiam Cieplutko i Miłego Urlopu

  OdpowiedzUsuń
 2. Super karteczka :) Próbowałam kiedyś tego haftu, ale jakoś się u mnie nie przyjął. Udanego wypoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z Twoim zdaniem na temat haftu matematycznego zgadzam się w całej rozciągłości. Kartka dla siostry bardzo ładna. Ciekawa jestem, dokąd pojechałaś nad morze - może na moje "podwórko"? Udanego wypoczynku :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zasłużony super odpoczynek Ci się należy i mam nadzieję, że taki będzie:-D Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. sto lat dla siostry,piękną kartkę dla mniej zrobiłaś

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna karteczka i równie wspaniałe 18 te Urodzinki Siostrzyczki! 100 lat!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...