środa, 28 lutego 2018

Znak zodiaku i inicjały

Cześć ludziska :D Jestem i żyję :) Właśnie jestem w trakcie zmiany pracy i będę miała więcej czasu - będę animatorem w świetlicy środowiskowej 2x w tygodniu po 5 godz. :) Będę robić to co lubię - prace plastyczne i inne rękodzieła z dziećmi, a jeszcze mi za to zapłacą :) Niestety ze stażu musiałam zrezygnować, bo będąc na stażu nadal jest się osobą bezrobotną, a tu już podpisuję umowę na pracę więc przestaję być bezrobotna i ze stażu muszę rezygnować... Z jednej strony dobrze bo za 997 zł pracować 8 godz. to masakra, ale z drugiej przyzwyczaiłam się już do tych moich 5-latków i będzie mi ich brakować... ale tylko trochę :D Jednak w tej sytuacji zawodowej widzę więcej plusów, dlatego też zrobiłam jak zrobiłam i od jutra zaczynam nową przygodę :)

A tak rękodzielniczo to dzieje się u mnie -może trochę mniej przez pracę i choróbska, ale coś tam dłubię - wyszyłam całkiem sporo małych haftów z inicjałami i kwiatkami do breloczków, bo mnie naszło odnośnie zabawy u Lidki (Czarnej Damy) w której brałam udział ostatnie 2 miesiące i właśnie kartki i małe co-nieco wysłane do dziewczyn w ramach tej zabawy chciałam Wam dzisiaj pokazać, bo moich haftów i innych prac na razie nie mam obfoconych. Pierwsza z zabawy styczniowej z inicjałem:

Druga z zabawy lutowej ze znakiem zodiaku - kto zgadnie jaki zrobiłam? (nie podglądać niżej, bo odpowiedź jest na zdjęciu :)
Do kartki dołączyłam tym razem koralikową broszkę w kształcie koniczynki:

 W środku wypisałam ciekawostki i charakterystykę osób spod tego znaku:
 
 Czekam już na kolejny miesiąc i co tam Lidka wymyśli :) Jak się ogarnę z nową pracą to postaram się pokazać moje małe hafty, bo jestem z nich bardzo zadowolona :) Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie :)

9 komentarzy:

 1. skorpion - wielce charakterna kobitka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierw myślałam, że "panna"... :))) Karteczki świetne!
  Wszystkiego dobrego w nowej pracy!
  Pokazuj, pokazuj, co tam nowego zrobiłaś :)))
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa jestem Twojej nowej pracy :) życzę powodzenia i 3mam kciuki! Brzmi super - upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu - połączenie pracy z dziećmi i rękodzieła :)
  a faktycznie praca na etat za niecaly 1000 zl brzmi kiepsko...

  OdpowiedzUsuń
 4. Mirko! Powodzenia w nowej pracy karteczki obie są Wspaniałe, znam wszystkie znaki, więc od razu poznałam - Pozdrawiam Gorąco

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w nowej pracy , najważniejsze to robić to co się lubi :-)
  Kartki bardzo fajne.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Prace ciekawe. Pozwodzenia w nowej pracy. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super się zapowiada nowa praca, gratuluję!! Moim zdaniem Panna :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowne prace. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzenia w nowej pracy :) No niestety tak to jest na stażu, ja również za tyle pracowałam, tylko ta kwota co napisałaś to ,,rarytas" a jak kiedyś pracowali za 520zł. ? Ojj to były czasy :)
  Piękne te Twoje rzeczy, zresztą jak zawsze.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...