środa, 11 kwietnia 2018

Karteczka w pudełku

Wzięłam się wreszcie za  kartki przestrzenne. Od dawna podobały mi się różne niestandardowe formy karteczek, ale jakoś nie miałam wcześniej odwagi ani weny, żeby się za nie zabrać. No i teraz wreszcie nadszedł czas :) Może też trochę za sprawą Ewinki, która nas uczy cięcia i gięcia, bo wciąż u niej podziwiam różne formy. Wprawdzie w zabawie którą prowadzi nie biorę udziału, ale zawsze z ciekawością podglądam :) Pozdrawiam Ewuniu :)
  I jak Wam się podoba moja pierwsza tego typu kartka?
 Do kompletu zrobiłam jeszcze aniołka deku, bo to część prezentu dla mojej cioci na jej 50. urodziny


7 komentarzy:

 1. Brawo! najważniejsze to się przełamac i próbować! I ćwiczyć:-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam cię serdecznie w ten kwietniowy chłodny wieczór Bardzo mi się podoba twoja praca Uwielbiam ludzi kreatywnych i którzy tworzą tak naprawdę coś z niczego bardzo ładne jest to pudełko także czego ci mogę życzyć mnóstwo kreatywności w tworzeniu kolejnych fantastycznych prac oraz spokojnej nocy dla ciebie i twoich bliskich


  💁 odnowionaja.blogspot.com

  Zapraszam Cię serdecznie na bloga swej Przyjaciółki Agnieszki , która chwyta piękne chwile w swój obiektyw , ale również pisze życiowe przesłania z serca dla drugiego człowieka .

  Pozdrawiam serdecznie Sylwia 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Karteczka wyszła świetnie. Delikatna kolorystyka na pewno pasuje do jubilatki. I zaleta, że kartka po złożeniu mieści się płasko w kopercie. Nie robiłam takiej formy- przymierzam się, czekam na okazję. Zachęcam do zabawy u Ewinki. Proponuje kartki łatwe do zrobienia, nietypowe i co za tym idzie wzbogacają nasz zasób wzorów. Aniołek również ciekawy. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Debiut świetny .Pięknie ukwiecony środek :-)Aniołek uroczy !
  O proszę Zosia zrobiła reklamę moim przestrzennym karteczkom ;-) Zapraszam do naszej wspólnej zabawy :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mirko! Przepiękna karteczka, A Aniołek jest cudowny - Pozdrawiam Serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniała karteczka! Nabrałam ochoty, aby taką zrobić! Aniołek chwyta za serce :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kartka śliczna, nigdy takiej "boxowej" nie popełniłam;-) Aniołek skradł mi serducho bezdyskusyjnie, cudny jest i taki... "pozytywny". Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...