piątek, 8 maja 2020

Kocyk 4

Kolejny miesiąc dziergania z Diy zrób to sam.
Ale tym razem jestem z siebie naprawdę dumna, bo miałam tyle zapału, że na dzień 6.05 wszystkie rzędy są nawet pozszywane :) nie wiem tylko dlaczego mój kocyk tak faluje- u dziewczyn wszystko ładnie prosto, a mój się zwija... może dlatego że łączę na razie tylko rzędy a kolumny zostają nie połączone? Wreszcie zaczął się kolejny kolor- tak w sumie to miałabym ich już więcej gdybym temperaturę sprawdzała o 12. Ale mam taki system pracy, że o tej godzinie to bym mogła sprawdzić tylko w weekend, dlatego mój kocyk w sumie jest kocykiem nocnym bo sprawdzam temperaturę o 22. Będę musiała też ominąć w kolorach jeden, bo chcę też użyć czerwonego a w nocy temperatury mogą nie dojść powyżej 24 stopni. Zobaczcie moje postępy:

9 komentarzy:

 1. Ja również nie wiem dlaczego faluje ale jego kolorystyka bardzo mi się podoba. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jest super. Nie przejmuj się że faluje . Jak wszystko połączysz trzeba będzie jeszcze zrobić " obramowanie wszystkiego razem i obowiązkowo zblokować. Wtedy będzie na pewno prościutko.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się kolory kocyka.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna kolorystyka! Naprawdę chcesz dodać czerwony? :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. zaintrygowałaś mnie tą czerwienią :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ciekawa kolorystyka:) Mój też trochę pionu nie trzyma, ponieważ nie wszystkie kolory mam z tego samego rodzaju włoczki,potem się naprostuje :) Ja łączę od razu w ostatnim okrążeniu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana zapraszam do kontaktu z DIY w sprawie odbioru nagrody!
  Pozdrawiam DT DIY Magdalena

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...