poniedziałek, 22 listopada 2021

Żeby miała gdzie spać...

 Oprócz pokazanej już lalki szydełkowej i jej podstawowej garderoby zrobiłam jej jeszcze długie spodnie żeby jej nie było zimno, i jeszcze mi się przypomniało że musi jakoś spać, więc zrobiłam dla niej kocyk i poduszkę:

Teraz też hekluję dla lalki, ale dla Siostrzenicy. Trochę trudniejszy projekt, bo lalka jest plastikowa i w górnej części garderoby musi mieć zapięcia. Jak skończę i zrobię zdjęcia to się pochwalę :) Kończę też szaliki dla dwóch osób. Ale najbardziej nie mogę się doczekać kiedy zacznę robić maskotkę pawia i czapkę pawia dla Siostrzenicy  :) Jaka to radość gdy ma się dla kogo dziergać :) Pozdrawiam serdecznie i do napisania  :)

6 komentarzy:

 1. No tak jak mamy odbiorcę naszych prac, od razu szybciej i sprawniej idzie robota.
  Wbrew pozorom ubranka dla lalek są bardzo wymagające, bo co prawda szybka sie robi ale to chowanie nitek może człowieka do szału doprowadzić. Trzymam wobec tego kciuki oby się udało, a Tego pawia z radością obejrzę.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, naprawdę widać jak bardzo lubisz dziergać i z jakim sercem do tego podchodzisz.
  Uściski

  OdpowiedzUsuń
 3. Akrimeks, jesteś niesamowita i wszechstronnie utalentowana!
  Uściski :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz laleczka jest wyposażona na wszystkie okazje.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. To prawda - wspaniale jest robić coś dla kogoś:) Lala pięknie ubrana i pomyślałaś nawet o kocyku. Jestem bardzo ciekawa tego pawia. Serdeczności Mireczko!

  OdpowiedzUsuń
 6. Thank you for sharing this valuable knowledge; it will be of great benefit to myself and many others. This is something I can share with my friends.
  តើរ៉ូឡែត Onlineជាអ្វី

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...