czwartek, 24 listopada 2022

Na chrzciny

 Kilka wersji, bo po prostu jak zacznę tworzyć to nie mogę poprzestać na jednej :)


Przedostatnia została podarowana mojej chrześnicy w czerwcu. 

Dzisiaj też z innej beczki. Od ponad dwóch lat mam małą maszynkę do wycinania. Kupiłam na aliexpress bo było tanio. Jest na korbkę i ma małą powierzchnię na wykrojniki 7.5 x 15 cm. Więc muszę pilnować wymiarów wykrojnika. Trochę ich już kupiłam- głównie na ali.



Teraz będę miała trochę więcej czasu na robótki, bo jestem tydzień po operacji halluksa. Po 12 latach czekania wreszcie się udało. Boli mnie na razie jak diabli i nie mogę chodzić, ale jak się zagoi to liczę na życie bez bólu :) A dziś są moje urodziny i dostałam wymarzony zegar od Mężusia i moich chłopców:

Mam nadzieję że tutaj nadrobię zaległości w pokazaniu mojej radosnej twórczości bo mam mnóstwo zdjęć i bałagan w telefonie :) to do napisania 

6 komentarzy:

 1. Mirko, piękne kartki, bardzo mi się podobają. Wykrojników nigdy za wiele.
  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
  Małgosia X

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego Mireczko! Życzę ci zdrówka i nieustającej weny twórczej. No i żebyś szybko zaczęła chodzić bez bólu. Karteczki są urocze, szczególnie te z aniołkami. Gorąco pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepsze urodzinowe życzenia. Zdrówka przede wszystkim dla Ciebie i Twojej rodzinki. Prezent super, ważne że dostałas to co chciałaś.
  Co do wykrojników to wiele z nich mam też głównie z Ali. Ale z czasem i ta fascynacja maszynką i wykrojnikami Ci przejdzie, oby trwała jak najdłużej .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. 100 lat w zdrowiu, szczęściu, pomyślności życzę :-) Czekam z ciekawością na pokaz twórczości .Pozdrawiam serdecznie :-)ps też mi rośnie haluks, buty z poprzednich lat nie pasują. Biegam w adidasach z materiału, ale co będzie przy -5 i więcej? ech. Szybkiego wyleczenia życzę

  OdpowiedzUsuń
 5. Przede wszystkim zdrowia jubilatko :) I czasu na tworzenie i wspaniałych chwil z chłopakami.
  Kartki wyszły śliczne.
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne karteczki stworzyłaś. Wykrojniki studnia bez dna. Życzę zdrowia.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...