środa, 4 września 2013

Jak zrobić tło do zdjęć?

Udało mi się zrealizować ostatnią (przed przeprowadzką i remontem) serię historii miłosnych - będą w serialach składających się maksymalnie z 2-3 odcinków.
Tło do seriali zrobiłam sama, a pomysł zaczerpnęłam od My Froggy Stuff:
http://www.youtube.com/watch?v=xl4Lz0Y3Zk0

Moje tło miało być tylko do serialu z Liv i Jakiem, ale ponieważ nie miałam czasu na zrobienie drugiego (bo już mam wydrukowane wszystko - tylko trzeba poskładać :) więc wykorzystałam je też do kolejnych 3 seriali :D
A to moje tło:
 
Wykorzystałam w większości własne zdjęcia, ale też trochę zaczerpnęłam z internetu :)
Każdego zdjęcia wydrukowałam kilka egzemplarzy na całą stronę A4 - zastosowałam też odbicie lustrzane (w Paincie nazywa się to "przerzuć w poziomie" :) No i wycinałam kontury i składałam warstwami tak, żeby pasowało, a później przyklejałam :) Nie mam zdjęć poszczególnych etapów mojej pracy, bo jak coś robię to nie mam głowy do fotek :)
Wykorzystałam takie zdjęcia mojego autorstwa i ich odbicia:Oraz jedno znalezione na internecie jako Sky wallpapers:
 Musiałam też zrobić podłoże - na tym zdjęciu widać dobrze linię, gdzie styka się tło i podłoże:
A tu już po delikatnym makijażu w programie Photo Toolkit:
Pozacierałam tylko linie na łączeniu :) I tak z każdym zdjęciem z moich seriali..... :)

Zapraszam wszystkich na moje mini-seriale, które zaczną się już w następnym poście :D

Tylko nie wiem kiedy znów będę miała czas dodać kolejny post, bo już jesteśmy na nowym domu, a poprzedni właściciele zostawili taki syf, że ręce opadają, poza tym nic tu nie działa, nie ma ogrzewania, bo cieknie grzejnik, elektryka jest źle zrobiona, nie mam ciepłej wody, a w dodatku te dziady zabrały nawet zlew z kuchni i lampy z kuchni i łazienki... No i wciąż jeździmy po urzędach i coś załatwiamy. Przeżywam więc jedną wielką MASAKRĘ...
No ale już jesteśmy u siebie :D a za miesiąc. może dwa będzie mam nadzieję zrobiona kotłownia, łazienka i kuchnia, a resztę zaś pomału :) Oby się udało i starczyło kasy - trzymajcie kciuki :)

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...