środa, 30 października 2013

Wróżka Dzwoneczek - Cynka - Tinker Bell

Pierwotnie ta lalka była którąś z wielu wersji Kopciuszka, ale mnie jej buzia najbardziej przypomina Dzwoneczka. Dlatego u mnie jest to właśnie ta wróżka :) Uszyłam dla niej dwa ubranka wróżkowe, ale zrobiłam jej też sesje w normalnych ciuchach - będą w osobnych potach :) Zdaje się, że lalka jest od Simby z głową Disneyową, ale swojej głowy za to nie dam :D i na ciałku od barbie fashionistas Raquelle.
Oto ona:


Zrobiłam jej też buciki:
 Drugie ubranko wróżkowe prezentuje Izabela:No i porównanie z Cynką z bajki:

A u nas działa Wujek-Hydraulik z pomocnikiem. Właśnie kończą kłaść ogrzewanie podłogowe - styropiany już pokładli i rury wcześniej do wody też. A jutro mają przyjechać wylać posadzki maszynowe. Mieliśmy też zrobić szambo, ale facet od koparki dzisiaj zadzwonił i powiedział, że nie da rady przyjechać, bo na poprzedniej robocie jakaś rura pękła czy coś tam i musi jutro jeszcze tam robić, więc się do mnie nie wyrobi.... Więc za 2 tyg. może się dopiero uda....
No ale do końca już bliżej jak dalej :D

6 komentarzy:

 1. Masz zupełną rację, że ona wygląda jak dzwoneczek! Piękna! Śliczne wdzianka jej sprawiłaś! I trzymam kciuki, żeby remont jeszcze szybciej się skończył ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie cudne zieloności! Że ci się chce jeszcze dłubać, pomimo tego remontu... Moim zdaniem Izabela niepotrzebnie marudzi, to jedna z ładniejszych kiecek wróżkowych, jakie widziałam i z tymi buciorami świetnie pasuje do jej ognistego temperamentu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne ciuchy i buciki! Moja córka bardzo lubi Dzwoneczka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. HEllo from Spain :)
  I love your blog and dolls :)
  visit me blog and follow me^^
  http://myblythejulyandme.blogspot.com.es/

  OdpowiedzUsuń
 5. Lala świetnie pasuje do roli Dzwoneczka, a ciuszki - rewelacyjne! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję wszystkim za komentarze :)
  ja się wciągnęłam w Dzwoneczka i uwielbiam ją od kiedy mój Synuś namiętnie i w kółko oglądał te bajki - pierwszą na Disney Junior, a resztę ja mu zapodałam :D
  no a że mam już praktycznie od roku lalkowe hobby, to chciałam mieć też moją ulubioną wróżkę :)
  przy tym całym remoncie dłubanie i fotografowanie lalek jest dla mnie odskocznią i relaksem :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...