środa, 16 kwietnia 2014

Wianki, kartki, kurczaki i zające :)

No cóż - i mnie ogarnęło Wielkanocne szykowanie :) Wprawdzie zapomniałam zrobić zdjęcie tegorocznych karteczek wysłanych do rodzinki, ale miałam dwie więcej i przygotowane kolejne wyszyte elementy do przyklejenia - oto one:
 Wzory rysowałam sobie sama, bo miałam nieczynną drukarkę i wyszywałam metodą prób :) Bo nieskromnie powiem, że błędów nie było :D To jest haft matematyczny - gdyby ktoś nie wiedział :)
Wyszydełkowałam też kurę dla Teściowej - podobną do tej którą już pokazywałam dla mojej Mamy, tylko troszkę większą i jaśniejszą - dwie razem (ta po prawej jest ta nowa :)
I zrobiłam wianki wielkanocne - jakoś tak mnie wzięło - już dawno nosiłam się z zamiarem zrobienia wianków i skorupki umyte już leżały i czekały od miesiąca, ale jakoś dopiero teraz przeglądając też inne blogi wreszcie się wzięłam do roboty :) Oto efekty:


Zrobiłam też małe upominki na zajączka dla kuzynostwa Synusia - kurczaczek i króliczek z małych ręczniczków:To pewnie ostatni wpis przed świętami, więc wesołego jajka i mokrego dyngusa Wam życzę :)

4 komentarze:

  1. Ależ Ty masz artystyczną duszę! Śliczności same i bardzo, bardzo pomysłowe! Kartki wspaniałe! Te wianuszki, czy gniazdka - kochane! A upominki z ręczników - niesamowite! Cudności!
    Życzę Tobie, Akrimeks i Twoim Bliskim radosnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych!

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne te wianki ci wyszły! może kiedyś też spróbuję... :)
    dzięki za udział w moim candy ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...