piątek, 3 października 2014

Jak zrobić portfel dla barbie?

Jest to niezwykle prosty w wykonaniu, a niezbędny w każdej lalkowej torebce przedmiot :)
Nie wiem czy już to gdzieś widziałam, ale robiłam portfel z potrzeby chwili i kombinowałam jak to łatwo i szybko zrobić, bo przecież portfel MUSI być w torebce :) Napewno pieniądze, które włożyłam do portfela pochodzą od Froggy - link
Wycięłam z bloku technicznego kawałeczki jak na zdjęciach (jedna kratka to1 cm - tak dla porównania skali):
 Trochę niewyraźne fotki, bo robiłam zdjęcia wieczorem i aparat nie dawał rady. Ta biała pozaginana karteczka obrazuje sposób zagięcia dwóch boków, które "zamkną" portfelik:
 Tutaj widok z góry - jak złożyć środek portfela, żeby zrobić w środku kieszonkę:
Trzeba boczki przykleić do podstawy w środku:
 I doklejamy gumeczkę, która będzie służyła jako przytrzymywacz zamknięcia portfela:


A tak wygląda w rękach barbie:

U mnie zaś zmiana - zapisałam się na zaoczny kurs florystyczny :) Nie wiem jak to pójdzie - myślę, że pierwszy semestr jakoś dam radę zaliczyć, a później jak się Dziecię urodzi to chyba będę zmuszona zrobić sobie jakąś przerwę. A od przyszłego roku, jak młode podrośnie to chcę się zapisać na szkołę dwuletnią - technik administracji, bo i tak jakieś dwa lata będę "uziemiona" zanim drugie dziecko podrośnie, to akurat zdążę zrobić szkołę i zdobyć przydatne kwalifikacje zanim wystartuję na rynek pracy :) Ale się cieszę :D Bo jestem dziwna i w przeciwieństwie do innych uczniów ja po prostu lubię się uczyć :) I powiem Wam, że strasznie żałuję, że nie wpadłam na to wcześniej, a teraz to się potoczyło w ciągu dosłownie 3 dni dzięki mojej Siostrze, która właśnie sama poszła na florystę :)

2 komentarze:

  1. Portfel idealny dla lalki a wiedzy nigdy dosyć, więc życzę Ci, aby Twoje "edukacyjne" życzenia się spełniły! Będę trzymać kciuki, na pewno Ci się powiedzie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Hello from Spain: impressive portfolio of money. Great tutorial. Fabulous job. Keep in touch

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...