poniedziałek, 13 października 2014

Origami modułowe - kaktus :)

Pisałam już dawno temu o origami jakie zrobiłam dla mojej Mamy na 50. urodziny - link, a nie pochwaliłam się kaktusem, który zrobiłam dla Taty na 55. urodziny. Więc oto pokazuję wreszcie tegoż kaktusa :)


Mój Tata uwielbia kaktusy, dlatego mu zrobiłam takiego zakwitniętego :) Oboje z Mamą byli zadowoleni, niestety nie mogłam być u nich na urodzinach, bo byłam wtedy w szpitalu z zagrożoną ciążą, ale wysłałam im prezenty pocztą jak tylko wyszłam. Ale ten czas leci - to było już dwa miesiące temu... a za trzy kolejne Dzidziuś powinien już być z nami :) Nie mogę się już doczekać :D A jeszcze tyle do zrobienia! Jeden pokój prawie gotowy - już wszystko poszpachlowane i pogładziowane, jeszcze tylko pomalować i położyć panele. Drugi pokój Mężuś dzielnie wykańcza, póki jest pogoda, żeby szybciej zaschły tynki. Może za miesiąc już będziemy mogli się przenieść do naszych sypialni :)

4 komentarze:

 1. Śliczny ten kaktus i nawet kwitnący! Super dzieło!
  Życzę, abyście szybko zakończyli remont i cieszyli się nowymi pokojami!
  Zdrówka i spokoju życzę i wielu nowych robótek, którymi koniecznie się pochwal na blogu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję olla - Ty to zawsze masz dla mnie dobre słowo :)

   Usuń
 2. Śliczny kaktus, tata musiał być zadowolony z takiego prezentu :)
  Zdrówka życze Tobie i dzidziusiowi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy :) a Tata rzeczywiście był zadowolony i zdziwiony, że papierowy kaktus może być taki ciężki - bo do doniczki włożyłam kamień, żeby się nie przewracał :D

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...