niedziela, 28 marca 2021

Stroiki wielkanocne

 Jeszcze nie wiem co to będzie ze świętami. W zeszłym roku spędziliśmy je sami w czwórkę w domu. Z rodziną połączyłam się przez kamerki... ale i tak przygotowałam teraz kilka stroików świątecznych na prezenty. Jeszcze mam kilka w planie, ale dopadło mnie paskudne zapalenie zatok chyba połączone z anginą i przez półtora tygodnia nie byłam w stanie prawie nic zrobić. Szumiało mi w uszach, bolała głowa i gardło, miałam katar i kaszel, no i byłam słaba. Zresztą moje dzieci też siekło- jeden z kaszlem krtaniowym, drugi z kaszlem i gorączką. Tylko im dosyć szybko przeszło, no i bez antybiotyków. Ja musiałam wziąć dwa, a gdyby nie pomogło to miałam iść na test... na szczęście ten drugi antybiotyk dał radę i już się czuję dobrze :)

A teraz wracam do moich prac:


Zanim się rozchorowałam zdążyłam też wysłać kilka kartek dla Was i dla rodziny. A na wszelki wypadek gdybym nie napisała do przyszłego tygodnia to życzę Wam dużo zdrowia i radości na te wiosenne święta :)

4 komentarze:

 1. Ale fajne te stroiki . Myślę, że się obdarowanym spodobają. I to najważniejsze , że zdrówko wróciło do normy to teraz najważniejsze.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne stroiczki, na pewno ucieszą obdarowanych.
  Współczuje problemów z zatokami, wiem jaka to "przyjemność", bo bardzo często mnie dopada.
  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę dużo zdrowia, bo ono jest niezbędne. Piękne stroiki i na pewno ucieszą wszystkich, których obdarujesz. Kolejny rok - trudne święta, ale nic na to nie poradzimy.
  Nietypowe objawy dla Covid są często spotykane. Tak było też u mnie i byłam bardzo zdziwiona gdy zrobiłam sobie badanie na pozom przeciwciał, bo inni robili i co? Są i to dosyć dużo. Więc sprawdzicie sobie za jakiś czas.
  Pozdrawiam i życzę spokoju i zdrowia, Alina

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocze, radosne stroiki. Dziękuję za życzenia, Tobie i Twoim bliskim również życzę radosnych Świąt i oczywiście dużo zdrówka!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...